Blog

خرداد ۴, ۱۳۹۰

مجمع عمومی و انتخابات کانون قرآن و عترت طه (ع)

کانون قرآن و عترت طه (ع) دانشگاه ارومیه در نظر دارد مطابق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی دفتر امور کانون های فرهنگی و هنری و با توجه به اساسنامه ی کانون، در روز یکشنبه مورخ ۸/۳/۱۳۹۰ اقدام به برگزاری مجمع عمومی و انتخابات نماید. این برنامه که از ساعت ۱۲:۳۰ در محل آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی آغاز خواهد شد در ابتدا به بیان چکیده ی فعالیت های یک سال اخیر کانون خواهد پرداخت و در ادامه به معرفی نامزدهای انتخابات شورای مرکزی سال آینده ی کانون اختصاص خواهد یافت. در پایان این برنامه شورای مرکزی سال تحصیلی آینده با رای حاضرین انتخاب می شوند.

در همین راستا کانون قرآن و عترت طه (ع) از همه ی اعضای شورای عمومی و نیز کلیه ی دانشجویان علاقه مند دعوت به عمل می آورد در این برنامه حضور به هم رسانند.

ضمنا علاقه مندان به نامزدی که تا کنون موفق به اعلام علاقه مندی خود نشده اند تا قبل از برگزاری مجمع فرصت خواهند داشت نسبت به اعلام نامزدی اقدام نمایند.

اطلاعیه , , , , ,
امیدرضا واشقانی فراهانی
About امیدرضا واشقانی فراهانی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
رفتن به نوارابزار