خانه / اطلاعیه / عید سعید غدیر مبارک – دانلود خطابه ی غدیر

عید سعید غدیر مبارک – دانلود خطابه ی غدیر

بی شک امشب و فردا، شب و روزی دیگر است. جشنی عظیم است. واقعه ی تکرار نا شدنی تاربخ؛ روزی که همه ی شیعیان بالیدن و به ثمر نشستن درخت دینشان را شادمانه به جشن می نشینند و هر مسلمان آزاده ای در هر کجای پهنه ی بی کران لطف خداوند که باشد شادمان به شکرانه ی زمامداری علی(ع) خداوند خود را تسبیح می گوید. و ولایت علی نه بر جان و مال مسلمانان دوره و عهد خود که بر دل های همه ی عاشقان همه ی قرون و اعصار است.

کانون قرآن و عترت طه (ع) دانشگاه ارومیه نیز به سهم خود این روز فرخنده را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و همچنین تمامی دانشجویان دانشگاه ارومیه و بازدیدکنندگان گرامی سایت طه تبریک عرض می نماید. طه در انجام رسالت تبلیغی خود فایل PDF خطابه ی غدیر را هم تهیه نموده و در اختیار علاقه مندان می گذارد تا از این رهگذر به وظیفه خود در حفظ و صیانت از این سند تاریخی عمل کرده باشد.

در این کتاب ۸۲ صفحه ای که در سال ۱۳۸۳ به چاپ رسیده است نگارنده (محمد باقر انصاری) ضمن شرح واقعه ی غدیر اصل خطابه به زبان عربی را نقل کرده و در ادامه به ترجمه ی آن پرداخته است. قسمتی از مقدمه ی کتاب در ادامه آمده است.

… در اجرای فرمان مطاع پیامبر اکرم (ص) – که در غدیر خم از همه ی مسلمانان خواستند پیام غدیر را به نسل های بعد از خود و به هر کس که خبر ندارد برسانند – کتاب حاضر یک دوره ی کامل و فشرده از واقعه ی غدیر را تقدیم می نماید. باشد که فرد فرد مسلمانان از این رهگذر استفاده کنند و سالانه لا اقل یکبار این واقعه را مطالعه کنند و برای آنان که نمی دانند بازگو کنند، و در حفظ متن خطبه ی آن به عنوان مهم ترین پیام اسلام سعی نمایند. …

دانلود فایل

همچنین ببینید

دلیل شهادت امام حسن(ع) !!!»»»» نداشتن اخلاق تشکیلاتی دوستانش««««!!!

به نفع هم کنار آییم تا کارهایمان تشکیلاتی بماند. امام زمانمان به افراد تشکیلاتی نیاز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار