Blog

اسفند ۷, ۱۳۸۹

خواندنی و تأسف آور

علت جذب جوانان به شیطان پرستی

برای آخر هفته با دوستان قرار ویلای لواسان را می گذاریم . قرار می شود من وحمید و شاهد با هم برویم و بقیه دوستان از جاده لشکرک با دوستان جدید بیایند. تصور یک مهمانی دوستانه را در ذهن خود دارم تا اینکه پس از رد شدن از پل رودخانه وارد اولین خیابان می شویم و جلوی یک ویلای دوبلکس توقف می کنیم. وارد ویلا که شدم همه چیز عادی به نظر می رسید. در فضای باز ویلا وسایل درست کردن کباب و چند میز و صندلی دیده می شود. وقتی داخل شدم چند دختر و پسر زود تر از ما رسیده بودند.

با آنها دست می دهیم و یک گوشه دنج را برای خودم انتخاب میکنم. احساس می کنم این پارتی که به مناسبت ورود حدیث به دانشگاه است با بقیه پارتی ها فرق دارد. حضور چند غریبه با ظاهری متفاوت آزارم می دهد اما تحملشان می کنم. پس از حضور همه دوستان جشن شروع می شود. این غریبه های تازه وارد شروع به حرکات عجیبی می کنند که واقعا چندش آور بود. رقص های عجیب، حرف های رکیک و در مواردی سجده های چپ اندر قیچی با لباس های مزخرف، وقتی در مورد آنها جویا شدم تازه فهمیدم شیطان پرست هستند.

 در بین آنها جنسیت مهم نیست. مردان حتی آرایش و زیور آلات به خود متصل می کنند. نشان های فرقه خود را با استفاده از آتش روی بدنشان نقش بسته بودند. دیگر با دیدن این صحنه های خز و بنجل به قول بچه ها از مهمانی خارج شدم و تا اول لشگرک در حال قدم زدن به خدا، شیطان و خودم فکر می کردم

وقتی جوان سوالاتی را در خصوص دین، جامعه و افراد پیرامون خود دارد و نتواند از طریق صحیح به آن دسترسی پیدا کند به انحراف کشیده می شود و در مواقعی از طریق سودجویان به این گروه های منحرف سوق داده می شود.

وجود بیش از ۷۰فرقه شیطان پرستی در کشور

حجت الاسلام محمد رضا ضمیری رییس مرکز مطالعات دینی جوانان در گفت و گو با برنا با بیان وجود بیش از ۷۰فرقه شیطان پرستی در کشور آن را تهدیدی جدی برای جوانان می داند و معتقد است: فرقه های نو پدید مانند سوتی، مکزیکی، سای بابا و…. پس از فاصله گرفتن جوان از روحانیت تهدیدی جدی برای هویت جوان محسوب می شود. در این فرقه ها هیچ عاملی به نام دین و روحانیت وجود ندارد و افرادی به عنوان راهنماهای دینی نیستند و همین عامل جوانان را به سمت انحرافات اخلاقی و دینی سوق می دهد.

 شاهد که چند سالی است با دوستان شیطون پرست رفت و آمد دارد دراین رابطه گفت: من نمی توانم خدا را در کنار خودم احساسش کنم. پس به همین خاطر به سمت گروه های شیطان پرستی رفتم. هر هفته با دوستان جمع می شویم یه شب بیاد ماندنی پر از تفریح رو برای خودمون به جا می گذاریم. وقتی در مورد طرحی که رو بازوش وجود داره پرسیدم گفت: این نماد گروه ماست و با حرارت ذغال روی بازوم حک کردم. این طرح که از یه ستاره و یک شش در داخلش تشکیل شده نمادهای شیطان است که ما به عنوان نماد گروهمون انتخاب کردیم. هر هفته با بچه ها تو باغ یکی از اعضا جمع می شویم و شروع به رقص و پایکوبی، خوردن مشروب و نیایش شیطان می پردازیم. 

حمل نماد های شیطان پرستی آزاد است

سردار روزبهانی رییس پلیس امنیت اخلاقی در این باره به برنا گفت: تا کنون چند صد گروه شیطان پرستی در سطح کشور فعال بوده اند که پلیس در صورت شناسایی با این گروه ها برخورد کرده است. پلیس هم اکنون با جوانانی که حامل نمادهای شیطان پرستی باشد برخورد نمی کند و تا کنون نیز فردی در این زمینه دستگیر نشده است. پلیس به جوانانی که از نمادهای شیطان پرستی استفاده می کنند تذکر می دهد و در صورت تکرار از آنها تعهد کتبی اخذ می کند. هم اکنون پلیس با سازندگان و عرضه کنندگان نماد های شیطان پرستی برخورد می کند.  آگاه سازی جوانان و خانواده ها در خصوص گروه ها و فرقه های منحرف وظیفه نهاد های فرهنگی است در حالی که  خانواده ها نیز از این گروه ها متنفر هستند

 

منبع :برنا

 

دسته‌بندی نشده , , , , , , ,
About علی سلیمان زاده

One Comment
  1. سلام
    خیلی ممنون موفق باشید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
رفتن به نوارابزار