Blog

اردیبهشت ۹, ۱۳۹۰

بیست و ششمین جشنواره ی سراسری قرآن کریم دانشجویان

بیست و ششمین جشنواره  ی سراسری قرآن کریم دانشجویان ظهر دیروز با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز به کار خود خاتمه داد. این جشنواره از روز ۶ اردیبهشت و با قرائت پیام روحانی گرانقدر و عالم فرزانه حضرت آیت الله جوادی آملی در دانشگاه مازندران آغاز شد.

در این مرحله از مسابقات قریب به ۲۲۰ دانشجو از دانشگاه های تابعه ی وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری در دو بخش شفاهی و کتبی و در ۵ رشته ی تفسیر، ترجمه و مفردات آیات، تحقیق، ترتیل و حفظ قرآن کریم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

از دانشگاه ارومیه خانم راضیه شاهی سعادتلو در رشته ی حفظ ۱۰جزء و آقای فرهاد رشوندی در رشته ی حفظ کل قرآن کریم در این مسابقه شرکت داشتند و آقای فرهاد رشوندی به کسب مقام دوم رشته ی حفظ نایل شدند.

برگزیدگان این جشنواره در جشنواره ی ملی با دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، آزاد اسلامی و پیام نور به رقابت خواهند پرداخت.

اسامی نفرات برتر

اخبار , , , , , , , , , , , ,
امیدرضا واشقانی فراهانی
About امیدرضا واشقانی فراهانی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
رفتن به نوارابزار