خانه / اطلاعیه / اول ذی الحجه ، سالروز ازدواج فرخنده حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را بر عاشقان اهل بیت تبریک عرض می نماییم.

اول ذی الحجه ، سالروز ازدواج فرخنده حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را بر عاشقان اهل بیت تبریک عرض می نماییم.

 

 

کاروانِ ستاره ها، امشب در زیباترین جشنِ عشق و سرور حاضرند؛ شبی که از ناوکِ مژگانِ فرشتگان، غزلِ محبت می بارد و لحظه ها، بی صبرانه در گذرگاه وصالِ دو شاخه ی مهربانی، پایکوبی می کنند. صدای افلاکیان، سکوت را پس می زند و خورشید، شعاعِ عشق می گسترد. قصرِ شادمانی، از استواری ایمان، برخود می لرزد. دست های تقدیر، در پیِ شکوفه های اخلاصند و نسترن ها، می آیند تا حضور زهرا و علی را جشن بگیرند. غبار قدم هایشان، چونان ژاله ای، طراوت گل هایِ زندگی را بی قرار می سازد.

فرشتگان، در نبضِ مهرورزی می تپند و در سبزستان پیوند، زیباترین عطیه ی الهی را با جهیز اخلاص، به خانه ی خوشبختی می برند. عروسی خورشید، با ترنّم لب های پدر و هدیه ی صحیفه ی نورانی، از کوه های بلندِ تفاهم طلوع می کند، حصارِ دلتنگی را درهم می شکند و شکوهِ بی مانند لحظه هایِ عاشقانه را به تماشا می نشیند. زمین، به آسمان فخر می فروشد. به اِشارتِ خورشید، ستارگان، تختِ عروس را با شکوفه هایِ ایمان می آرایند و قطراتِ باران، ساعتی بعد، بر فرازِ شمعدانی ها می بارند و سرودِ اشتیاق سر می دهند.

**سالروز نورانی ترین پیوند هستی مبارک **

همچنین ببینید

دلیل شهادت امام حسن(ع) !!!»»»» نداشتن اخلاق تشکیلاتی دوستانش««««!!!

به نفع هم کنار آییم تا کارهایمان تشکیلاتی بماند. امام زمانمان به افراد تشکیلاتی نیاز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار