Blog

آذر ۴, ۱۳۹۰

اختتامیه بیست و ششمین جشنواره ی ملی قرآن کریم

بیست و ششمین جشنواره ی ملی قرآن کریم که از روز سه شنبه ۱ آذر ۱۳۹۰ در مشهد مقدس آغاز به کار کرده است امروز پس از سه روز رقابت بین شرکت کنندگان به کار خود خاتمه می دهد.

بیش از ۴۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در این جشنواره در دو بخش شفاهی و کتبی و در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ، تفسیر و ترجمه و مفرادت شرکت داشته اند. سهم دانشگاه ارومیه از این رویداد فرهنگی-قرآنی بزرگ حضور یک نماینده در رشته ی حفظ کل بود که در پایان با کسب رتبه ی سوم کار خود را پایان داد. آقای فرهاد رشوندی دانشجوی رشته ی دامپزشکی دانشگاه ارومیه که به کسب مقام سوم رشته ی حفظ کل نائل آمده است پیشتر نیز در سطح دانشگاه های تابعه ی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حائز مقام دوم شده بود.

کانون قرآن و عترت طه (ع) این موفقیت را خدمت ایشان صمیمانه تبریک عرض می نماید.

اخبار , , , , , , , , , , ,
امیدرضا واشقانی فراهانی
About امیدرضا واشقانی فراهانی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
رفتن به نوارابزار